26 Mayıs 2012 Cumartesi

''DİSNEY LİVE! MİCKEY'İN MÜZİK FESTİVALİ''Herkese güzel bir hafta sonu diliyorum.
 Geçtiğimiz cuma Yağız'ımla yine harika bir gün geçirdik,bu defa biraz masalsıydı.Başlıktanda anlayacağınız üzere Disney live! gösterisindeydik.

  Sevgili Yeliz hanımın davetini aldığımda,Yağız'ın bu gösteriye bayılacağını bildiğim için
 davete çok sevindim ve trump tower mall'ın yolunu tuttuk oğluşumla.Oraya vardığımda arkadaşların çoğu oradaydı.
  Önce Blog yazarı arkadaşlarla kahve eşliğinde biraz sohbet ettikten sonra gösteri için salona geçtik.  İyi ki de gitmişiz en az Yağız kadar bende bayıldım,Çocuğunuz varsa mutlaka götürün,eğlence garanti diyebilirim.

  Bundan sonrasını sizler için çektiğim fotoğraf kareleri anlatacaktır zaten,çok uğraştım bu fotoğrafları çekmek için,malum bu bir müzikal ve sürekli dans eden oyuncular,oldukça zordu ama değdi.

 Yapımcılığını Feld Entertainment'in üstlendiği Turkcell'in sponsorluğundaki ''disney live!'' ( ICT)istanbul çocuk tiyatrosu tarafından yerelleştirilip,Türk kadrosuyla birlikte,Türkiye çapında birçok ilde yıl sonuna kadar sahnelenecekmiş.Şuan yalnızca istanbulda sahneleniyor,ama önümüdeki günlerde çeşitli 9 ilde daha sahnelenmeye  başlanacakmış. 

29 ekim'e kadar istanbul'daymış.


İstanbul'dan sonra;
Bursa,Ankara,İzmir,Adana,Gaziantep,Kayseri,Samsun ve Antalya'da sahnelecekmiş,aklınızda olsun, kaçırmayın !Emeği geçen ve bu güzel gösteriye katılmamızı sağlayan herkese eşekkür ederim..

Sağlıcakla kalın..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder