23 Nisan 2013 Salı

SÜRPRİZ KURABİYELER ve 23 NİSAN
Herkese merhabalar.
  Bugün çok şey yazmak niyetinde değilim,daha çok görsel ağırlıklı bir yayın olsun istiyorum.Ne de olsa her zaman yazıyoruz,bugün de çocuklarımız ve onların mutluluğu için bir yayın hazırlamak en güzeli diye düşündüm ve okuldan gelir gelmez başladım fotoğraf ayıklamaya :)

   Çoğumuzun çocuğu gibi bizim çocuklarımızda kendi çapında ufak gösteriler yaptılar,şirinlerin şarkısıyla dans ettiler.Bizleri de bir güzel ağlattılar :) Çocuğunun başarısına ağlayan canlıya ne de olsa Anne denirdi ! ağlamadan olurmu ki hiç?

Sürekli takipçilerim fotoğraftaki yağız'ı bulmuştur zaten,pek bir keyifliydi,Allah hepsinin keyfini ,gülüşünü daim etsin.


 Sizin kaçıncı 23 nisan gösteriniz bilmiyorum ama biz ikincisini de geride bıraktık,inşallah nicelerini görmek nasip olsun hem çocuklarımıza hem de bizlere.
  Tüm çocuklarımızın 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını tüm yüreğimle kutlarım.

Hande öğretmen


  Kurabiyelere gelince, iki hafta önce Yağız beyin sınıf arkadaşları için amatörce yapılmış sürpriz kurabiyeleri.Kendimce doğaçlama yapmaya çalıştım,en zor kısmı sanırım isimlerini yazmaktı onun dışında çok keyifliydi,beğenilmiş olması da tüm yorgunluğumu almaya yetti de arttı bile.


  Sizler nasıl buldunuz bilmiyorum ama ben,tüm amatörlüğüme ve malzemesizliğime rağmen fena olmadıklarını düşünüyorum.Zaten maksat gönül almak değil mi? Gönüllerini aldım gitti :)  Bugünlük benden bu kadar,hepimize güzel bir hafta diliyorum.Sağlıcakla kalın...

2 yorum:

  1. Ne güzel bir gösteri olmuş, nice güzel başarılar versin Rabbim evlatlarımıza , kurabiyeler de çok şık ben çok beğendim, bende bir deneme yapmak istiyorum aslında ama nasıl yapabilirim şeker hamuru denemem daha önce hiç olmadı :) aslında fark etimde uzun süredir istiyorum :)kısmet.. güzel bir yazı sevgiler canım

    YanıtlaSil
  2. Kurabiyeler çok lezzetli görünüyor, ellerinize sağlık.Allah yavrunuzun daha nice mutlu günlerini size göstersin inşallah.

    YanıtlaSil