9 Kasım 2011 Çarşamba

CANIMA CAN GELDİĞİ GÜN İŞTE BUGÜN (O GÜN)

''artık portakalda vitamin değil:)''''burada daha yaşını bile doldurmamıştı benim kuzum''
bugün tarif verir miyim bilmem ama bu yazı bugüne özel olsun istedim.bugün benim için çok özel birgün,başlıktada yazdığım gibi canıma can geldiği gün.4 yıl önce bu saatlerde oğlumu henüz dünyaya getirmemiştim ama her an beliyordum.yanlış hatırlamıyorsam şuan saat 13:35 ve ben 1-1,5 saat sonra hastahanenin yolunu tutmuştum.çok zor olmuştu ama hiç korkmamıştım,sabırsızlıkla onu beklemiştim.tam 8,5 saat bekledim acı çekerek.ama yanımdakiler bilir gık bile demedim.


     23 mayıs 2007 saat 22:55 canıma can gelmişti işte.çok bitkin olmama rağmen mutluluktan sabaha kadar uyuyamamıştım.sanki benim için hayat yeniden başlamıştı.resetlemiştim hayatımı,tüm yaşadıklarımı ve yaşayamadıklarımı.hayatı ilk resetleyişim değildi bu.daha önce eşimle tanıştığımda da resetlemiştim aslında ama bu başkaydı.çünkü o benim parçamdı ve insan doğurana kadar şaka zannediyormuş.doğunca anladım,artık hayatım değişecekti.hayattaki en kutsal duyguyu bende tatmıştım artık ve dönüşü yoktu.o duyguyu bir kere tattım mı insan bir daha o moddan çıkamıyormuş.çok başkaymış gerçekten.hala o günü aynı heyecan ve mutlulukla yaşıyorum sanki.kimisi korkuyla ve acıyla anar ya bende hiç olmadı, ki çok zor bir doğum olmuştu.yaşadığım acıları bildiğim halde bugün oğluma kavuşmak için aynı şeyleri yaşayacağımı bilsem gık bile demem,tekrar yaşardım.allah herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah...

seni çok seviyorum oğluşum,doğum günün kutlu olsun.son nefesimize kadar yanımızda olasın inşallah.

hayatta ne dilersen allah sana versin,inşallah seni vatana ,millete hayırlı bir evlat olarak
yetiştirebiliriz..maşaallah demeyi unutmayalım lütfen:)ben nazardan çok korkarım da:)))


burada 3 yaşındayız,pozlara bakarmısınız:)
''dayımızla şampiyonluk kutlamalarımız:),''
''bu foto yayınım sonrasına ait,artık okullu bile olduk,zaman su gibi akıp gidiyor''

not:     ben bu yazıyı 23 mayıs 2011 de yazmıştım,bloğumu blogcudan taşırken ,yorumlarda dahil kopyala yapıştır şeklinde taşıdığım için bazı postlarımı yapıştırmayı unutmuşum:)
buda onlardan biri ve benim için belkide en önemli post,bir türlü yayınlayamamıştım yeni adresimde,şimdiye kısmetmiş,siz bu yazıı bugün 23 mayısmış gibi okuyun lütfen:)
herkese sevgiler..

6 yorum:

 1. Ayyy ilk andan itibaren unutulmaz ne çok anı kalıyor resimlerde değilmiii. Allah birlikte büyümeyi, birlikte bolca vakit geçirmeyi nasip etsin inşallah tatlım.

  Sevgilerimle...

  YanıtlaSil
 2. ben bu yazıyı bugün bile 23 mayıs 2011'miş gibi okudum:)) yağız çok şirin bir o kadar da yakışıklı, maşallah demez miyim? 41 kere maşallah hem de:) her türlü nazardan ve korusun allah O'nu. allah bağışlasın.
  sevgiler

  YanıtlaSil
 3. Masallah rabbim esirgesin , rabbim anali babali buyutsun :) sevgiler

  YanıtlaSil